Cobalt Strike

Cobalt Strike

FORTRA's Cobalt Strike

Перевірте захищеність вашої компанії від цільових атак за допомогою одного з найпотужніших наборів, доступних пентестерам.

ПРО РІШЕННЯ

Cobalt Strike - інструмент емуляції загроз, який ідеально підходить для проведення постексплуатаційних завдань Red Team на основі прихованого агента і оновлюваної бази атакувальних скриптів.

Illustration

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

Illustration

УСОВЕРШЕНСТВОВАННОЕ МОДЕЛИРОВАНИЕ ПРОТИВНИКА 

Використовуйте Beacon, корисне навантаження Cobalt Strike після експлуатації, щоб контролювати мережу вашої цілі, залишаючись при цьому непоміченим.

Illustration

ДИНАМІЧНА ВЗАЄМОДІЯ З RED TEAM

Red Team може використовувати спільний командний сервер для спільної роботи над реалістичними атаками і створення докладних звітів для документування всіх дій після експлуатації. 

Illustration

ГНУЧКА СТРУКТУРА І ВЕЛИЧЕЗНЕ
COMMUNITY 

Змінюйте вбудовані скрипти і пишіть свої власні, а також створюйте і діліться своїми розширеннями в Community Kit. 

Чому обирають
FORTRA's Cobalt Strike?

Індивідуальні скрипти

Створюйте скрипти, використовуючи Aggressor Script - мову сценаріїв Cobalt Strike. Нові сценарії легко завантажуються і управляються в консолі, де можна виконувати подальшу взаємодію. 

Сумісність із Core Impact

Скористайтеся можливостями передавання сеансів і тунелювання під час використання Cobalt Strike і Core Impact. 

Артефакти корисного навантаження та антивірусне ухилення

Змінюйте виконувані файли, бібліотеки DLL, аплети та шаблони сценаріїв, які Cobalt Strike використовує у своїх робочих процесах. Експортуйте корисне навантаження Cobalt Strike Beacon у різні формати, які працюють зі сторонніми інструментами, призначеними для допомоги в ухиленні.

test-check-verify-investigate-examine

Набори регульованих атак

Змінюйте набори, завантажені з арсеналу Cobalt Strike, відповідно до потреб кожної атаки. Наприклад, можна перевизначити шаблони скриптів із набору ресурсів, який використовується в робочих процесах, а також створити свій власний Beacon Object File (BOF). 

Отримати консультацію / демо / дізнатися вартість

Дякую!

Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.