Clearswift

Clearswift

Fortra's Clearswift SEG — надійний захист електронної пошти за стандартами НАТО

ПРО РІШЕННЯ

Clearswift Secure Email Gateway захищає від спаму, вірусів і складних загроз: фішинг, ransomware і шпигунські програми, а також включає в себе хмарну пісочницю від Sophos . Вона пропонує машинне навчання для забезпечення додаткового рівня безпеки листів, які вважаються підозрілими.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

Heading photo

Захист від вхідних загроз

Спам і фішингові листи обробляються багаторівневою системою фільтрації спаму, що включає сигнатурні механізми з машинним навчанням, DMARC, DKIM, SPF, IP-репутацію, Greylisting і аналіз URL. Це забезпечує точний і гнучкий алгоритм, за якого повідомлення можуть бути заблоковані, затримані або доставлені з попередженнями - все на основі політики.

Heading photo

Безпечна доставка листів

Опції шифрування Secure Email Gateway дають змогу формувати політики на основі відправника, одержувача, вмісту теми, тіла повідомлення, типів вкладень, вмісту вкладень, заголовка повідомлення або метаданих документа. Використання шифрування гарантує конфіденційність і цілісність даних організації.

Heading photo

Адаптивне редагування

Конфіденційні дані автоматично видаляються з документів і зображень. Текст на зображеннях ідентифікується за допомогою OCR (optical character recognition). URL-адреси коригуються до того, як вони заподіють шкоду, а шкідливий код (макроси, скрипти та Active/X) видаляють із файлів Microsoft Office, Open Office і PDF.

Secure Email Gateway може виявляти, захищати та перевіряти структуровані дані за допомогою Lexical Expression Qualifiers для перевірки конфіденційної інформації.

Illustration

Чому обирають Clearswift Secure Email Gateway?

Illustration

ГНУЧКИЙ ТА ДЕТАЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ ПОЛІТИК

Блокування, шифрування або видалення критично важливих даних для зниження ризику та забезпечення Compliance

Illustration

100% ВИДИМІСТЬ КРИТИЧНО ВАЖЛИВИХ ДАНИХ

Контроль і управління електронною поштою, як вхідною, так і вихідною

Illustration

МІНІМІЗАЦІЯ ЗБОЇВ В РОБОТІ КОМПАНІЇ

Забезпечення безперервної та безпечної взаємодії зі співробітниками, клієнтами та діловими партнерам

Отримати консультацію / демо / дізнатися вартість

Дякую!

Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.