Блог

Блог

 • Illustration

  Core Impact vs Metasploit vs Pentera: порівняння пентест-інструментів

  1 березня, 2023
  Стаття

  Впевненість у надійності рішень та збереженні даних розбивається об першу успішну атаку хакерів. Компанія переживає збитки та удар по репутації. Виникає страшне запитання: «А що як це знову повториться?». І тоді на сцену виходить тестування на проникнення – можливість подивитися на свій захист буквально очима хакера та залатати всі проломи, спираючись на отриманий звіт. Щоб допомогти вам розібратися, ми розповіли про поняття «пентестинг», переваги проведення самостійного пентесту, питання вибору правильного інструменту та можливості рішення від Fortra – Core Impact.

 • Illustration

  Об'єднання людей і технологій як основа безпеки компанії

  21 лютого, 2023
  Стаття

  Люди не захистять дані без технологій, а технології – без людей. Як поєднати людські підходи та взаємну інтеграцію технологій для створення ефективної культури безпеки – розповідає у статті Мирослав Бондар, керівник відділу В1 компанії BAKOTECH.  

 • Illustration

  Data Loss Prevention: як працює популярний клас рішень для захисту даних

  17 лютого, 2023
   Стаття

  Захист даних — базова, але складна задача будь-якої компанії. Data Loss Prevention (DLP) — це класичний інструмент для запобігання витоку даних. Про те, як працює рішення, які є типи даних і як їх захищати, розповідає Євген Бородай — Sales Engineer з рішень для запобігання витоку даних Digital Guardian та користувацької оцінки даних Boldon James в BAKOTECH.  

 • Illustration

  Користувацька класифікація даних: як співробітники допомагають забезпечити безпеку файлів

  10 лютого, 2023
   Стаття

  Витік даних є болючим для будь-якої компанії. Питання не лише у можливих фінансових втратах, а й у негативному впливі на репутацію, на відносини з контрагентами тощо. Тому одним із пріоритетних завдань інформаційної безпеки є мінімізація подібних ризиків.